Žádost o ruku

Asi všichni kdo nás sledujete jistě víte, že mě Michael v létě 2018 požádal o ruku. Lidé se mě ptali, jestli jsem to čekala, jestli jsem brečela, jestli to věděli rodiče, jestli jsem těhotná a já nevím, co všechno…

Byli jsme v Marseille, kde měl Míša závody. Jedno odpoledne jsme chtěli vyrazit na moře na padlle boardy. Cítila jsem, že se něco chystá, protože Michael byl od rána hrozně nervózní a potom také často mluvil o tom, že by si mě chtěl vzít.

Došli jsme k moři, naskočili na prkna a jeli směrem do oceánu. Míša po nějaké době najednou skočil do vody, potopil se a když se vynořil, podal mi krásnou mušli. Překvapeně jsem mušli vzala do ruky, otevřela ji a uviděla nádherný prstýnek. Míša mě chytil za ruku a zeptal se mě, jestli s ním chci být do konce života. Byla jsem tak dojatá, že jsem začala brečet, jen jsem ho popadla kolem krku a řekla, že samozřejmě chci.

Byla to jedinečná chvíle a já mu za ni děkuju. Tolik lásky a štěstí…

Požádál mě o ruku uprostřed moře

Kluci, jestli máte doma skvělou ženskou, kterou milujete a víte že je to ono, neváhejte! Je to něco tak vzrušujícího a nádherného. Uvědomila jsem si jednu věc, že dřív, kdybych nebyla přesvědčena o tom, že bych byla s tím člověkem prožít zbytek života, neztrácela bych už čas.