Příběh o nás

Známe se od roku 2013. Dlouho jsme byli jen dobří kámoši, psali jsme si, měli jsme mezi sebou hezký vztah. Oba jsme věděli, že jeden ve druhém máme oporu a že se máme rádi. Michael měl za sebou pár vztahů a já také. I když jsem měla Michaela hrozně ráda, nikdy mě nenapadlo, že bychom někdy mohli být spolu. Michael byl jiný než já, měl jiné životní priority. Občas jsme si napsali, jak se máme a tak nějak jsme o sobě pořád věděli. V tomto módu to pak plynulo pár let…

Jednou, zrovna když jsem se po ukončení hodně složitého, tříletého vztahu začala opět zvedat na nohy, mě Michael pozval na oběd a řekl mi, že by se mnou rád byl. Řekla jsem mu, že na to teď není ten správný čas a že se na to necítím. Myslela jsem si, že je to jen nějaká Michaelova úvaha, která bude rychle pryč… Odjela jsem z oběda do práce a nechala to plavat. V nitru jsem ale cítila něco zvláštního. Víte, takový ten pocit, že někoho máte rádi a záleží Vám na něm.

No, a tak to asi začalo. Pár dní po tom jsme šli na naše první ofiko rande a věděli jsme, že k sobě prostě patříme. Nyní jsme spolu druhý rok, je nám spolu krásně, a děláme všechno pro to, aby to tak bylo stále.

Vztah, který jsem měla před Michaelem, pro mě byl jedním z nejhorších období v životě, takže pokud se právě nacházíte v něčem podobném, jako tenkrát já, nezoufejte – NĚKDE NA VÁS ČEKÁ NĚKDO, KDO VÁS BUDE MILOVAT A VÁŽIT SI VÁS, stejně jako mě Michael.

ŽIVOT JE LIFEBYREAL
Když není požehnáno, nikdy to nebude fungovat.
Tags:
,