Výlet do Varšavy

Protože zima není moc příznivé období pro venkovní ježdění a Michael potřebuje co nejvíce trénovat, vyrazili jsme na pár dní do Varšavy, kde mají vytápěný skatepark. V AveParku jsme už byli vloni, takže jsme věděli do čeho jdeme, a protože často cestujeme, šest hodin v autě pro nás nic nebylo.

AVE BMX PARK JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH INDOROVÝCH PARKŮ

Jsem milovník velkých oken a světla, takže Míša tomu přizpůsobil výběr ubytování a ukázal mi pár fotek pěkně vypadajícího apartmánu. Apartmán jsme objednali a čekali jsme, jestli se realita bude shodovat s fotkami. A musím říct, že jsme byli příjemně překvapeni. Přijeli jsme, viděli jsme, zamilovali jsme se – krásný mezonetový apartmán plný světla, díky prosklené stěně. Takže jestli máte v plánu zavítat do Varšavy, doporučujeme tuto residenci.

Cena za ubytování je přiměřená, můžete si připlatit snídani a pokud také pojedete autem, zaparkujete zdarma na soukromém parkovišti. Dům je v pěkné lokalitě, kolem je plno kaváren, restaurací, obchodů, a hodně zajímavých míst je dostupných pěšky. Protože je park od residence vzdálený 7 kilometrů, jezdili jsme autem. Mimo dopravní špičku nám cesta trvala zhruba 10 minut, ve špičce 20.

Co se týče AveParku jako takového, Michael pro Vás připravuje recenzi, kterou brzy najdete na jeho YT kanálu. Nicméně video z našeho výletu pro Vás máme už teď a tady. 

Mějte se krásně a jestli se chcete na něco zeptat, jsme tu pro Vás;-)