Kde koupit šperk?

Nikdy jsem na šperky moc nebyla a když už jsem si nějaký šperk koupila, byla to jen nějaká bižuterie, kterou obvykle brzy ztratila. Od náušnic mě bolely uši, takže jsem je potom stejně nemohla nosit.

Nikdy mě ani žádné zlatnictví neoslovilo, protože když jsem do něj vešla, bylo to vždy takové neosobní a to já nemám ráda. Konkrétně Pandora pro mě byla příkladem toho, co bych si opravdu sama nikdy dobrovolně nekoupila. Výrobky jsou neosobní, neoriginální, bez příběhu. Denně se vyrobí tisíce stejných kusů a to je pro mě nepředstavitelné. Možná také pro to, že to měli v jednu dobu všichni, bych za to nedala ani korunu.

Michael mi koupil zásnubní prsten ve zlatnictví JK

Naše snubní prsteny

Ano, i snubní prsteny jsou z tohoto zlatnictví. Já jsem si vybrala prsten z bílého zlata a Míša z červeného. Možná proto, že mám zásnubní prstýnek právě z červeného zlata? 🙂

Proč právě zlatnictví JK?

Název zlatnictví tvoří iniciály jeho zakladatelky, paní Jitky Kudláčkové. Je to česká rodinná firma, která šperky vyrábí ručně. Jejich šperky jsou originální, každý kus je vyráběný samostatně s tou největší péčí a láskou, o čemž jsme se mohli s Míšou osobně přesvědčit. Právě v tomto tkví hodnota, kterou jen tak každá firma nemá. Jsem ráda, že jsem měla příležitost poznat rodinu Mlynarčíkovu, která vlastní tuto firmu. Jitka Kudláčková Mlynarčíková, je v ní kreativní ředitelkou a jedním z lidí, kteří tvoří jádro celého týmu. Je to silná, temperamentní žena, která má po svém boku skvělého manžela a obchodníka, Dušana Mlynarčíka.

Je mi ctí, že můžeme s touto značkou spolupracovat a navzájem si pomáhat.

Život určitě není jen o zásnubních a snubních prstenech. Máme tady mnoho další událostí, jako narození děťátka, narozeniny, výročí nebo dárek jen tak, z čisté lásky, kdy chceme někomu udělat radost. U JK se nápadům meze nekladou. Šperky si můžete vybrat z mnoha krásných kolekcí. Každá kolekce má svůj důvod vzniku a nese určitý příběh. Není to něco skvělého?

Toto je pouze ochutnávka z tvorby JK. Jestli se chcete pokochat opravdovým uměním, podívejte se na www.JK.cz a udělejte radost sobě nebo někomu, koho milujete.

Podívejte se na video, které vás stáhne do samotného procesu!