KDO JSME?

 

Jsme jediný bmx tým v České republice. Také nabízíme individuální tréninky na BMX

 

 

 

 

 

 

 

co nabízíme?

Nezáleží, jestli jsi dívka, žena, chlapec nebo muž. Důležité je, jestli se chceš zdokonalovat na kole a rozvíjet svojí osobnost. Nabízíme individuální tréninky od jednoho z nejlepších BMX jezdců v České republice. Tréninky nezahrnují jen dřinu. Když všichni v týmu makaj, uděláme jim vždy překvápko. Máme i oblečení LIFEBYREAL, který má pouze náš team. Takže, až někdy uvidíš někoho v cool hardech LBR, jak jezdí dobře na kole, je to náš člen! 

JAK TO ZAČALO?

LIFEBYREAL je projekt, který vznikl 18. 8. 2017 Michaelem a Barborou. Prvotní myšlenka tohoto projeku byla motivovat lidi skrze nás dva. Brát život takový jaký je s chuťí a sílou do života, i když je občas pěkně težký. Tento projekt se postupem času měnil. První změna byla tehdy, kdy Michael měl možnost začít trénovat jeho prvního žáka, Matyho. Tímto všechno odstartovalo. V současné době máme náš tým kluků, který vede Michael. Trénink není jen o samotném kole, ale i chování, vytrvalosti. Snažíme se dětem předávat to nejlepší z nás. Našim cílem není jen děti naučit na BMX. Učíme je dobrému chování, ochotě, trpělivosti i samotné vystravolosti.

BMX

Náš tým se chce zdokonalovat především na BMX, kterému věnujeme nejvíce času. 

CHOVÁNÍ

To jak se k sobě chováme je důležité. Učíme děti v duchu fair play. Stále se učíme překonávat strach, pracovat se svým tělem a někdy i s blbou náladou. 

CVIČENÍ

Spravný sportovec myslí i na své tělo.

Věnujeme i se protahování a základnímu poznání celého těla.

Pár fotografií

Podívejte se na pár triků od našich dětí.

Michael Beran

Michael Beran jezdil dlouhé léta pod značkou Red Bull. Mohli jste ho také vidět pod zančkou Nike, Snickers a plno dalších. Na kontě má i mnoho titulů, jako například vicemistr světa, mistr Evropy a několikanásobný mistr České republiky. Na světe dal pár svých signature triků, které ještě nikdo nezopakoval. Jako například 360 bikeflip to tailwhip.

něco o Michaelovi a barboře beran

Bc. Michael Beran

BMX COACH

Narodil jsem se ve znamení raka 10. července 1989. Vystudoval jsem střední školu a Vysokou školu tělesné výchovy a sportu obor sporotvní a kondiční specialista.

Freestyle BMX jsem poprvé uviděl na videu v březnu 2003. Od toho okamžiku jsem se snažil pouze o jedinou věc, a to sehnat si kolo, abych konečně poznal, co to vlastně je ten freestyle. Nejdřív jsem jezdil na kole Leaderfox, skákal jsem z chodníku na chodník a myslel jsem si kdoví jak nelítám. Teď lítám o pár metrů výš a můj další cíl jsou světové závody s mým týmem LBR!

Barbora Beran. Dis

MANAGER

Narodila jsem se ve znamení býka 22. dubna 1997 v Benešově, kde jsem chodila na základní školu. Střední školu jsem si vybrala v Praze, kde jsem vystudovala uměleckou školu MICHAEL a Vyšší odbornou školu MICHAEL. Pracovala jsem pro pár reklamních agentur, pro společnost NIKE. Pracovala jsem na pár videoklipech. Miluji malbu, fotku a celkově umění. Převážně se věnuji naší rodinné reklamní agentuře ROSE agency a BMX.